Мобільні та виставкові стенди - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Мобільні та виставкові стенди

Стенд Паук Х-banner60х160 см - 1700,00 грн/шт
Стенд Roll-up80х180 см 3100,00
Стенд Brand-wall/Press-wall2,0х2,0 м-4200,00
Промо стіл4500 грн/шт

Виготовлення мобільних та виставкових стендів в Полтаві

Мобільні стенди є достатньо популярними виробами в зовнішній рекламі. Вони бувають одно- і двосторонні, різноманітних розмірів і типів, від економічних версій до преміум-конструкцій, їх застосування достатньо широке:

  • конференції
  • виставки
  • ярмарки
  • семінари

Мобільні конструкції розміщують в різних торгових і розважальних центрах і офісах. Вони швидко складаються і розкладаються, дуже зручні, переносяться в спеціальних сумках.

Стенд Павук Х-банер

Конструкція має вигляд літери “Х”, від цього склалась назва, а в народі його прозвали “Павук”. Являє собою жорстку опору з алюмінію або пластику і рекламне зображення, виготовлене з банера, способом широкоформатного друку. Буває різних розмірів, легкий, зручний в транспортуванні, невелика вартість, комплектується сумкою для перенесення.

Стенд Brand-wall-Press-wall

Мобільна конструкція Прес-вол або Бренд-вол, що в основному одне й те саме, призначений для проведення урочистих заходів, презентацій, виставок, весіль, вона використовується як фон для фотосесій і відеознімання. Це, як правило, розбірна конструкція, виготовлена з хромованих труб, на яку натягується банерна тканина з необхідним зображенням. Простота в складанні й розкладанні дозволить будь-якій людині самостійно використовувати стенд press-wall без додаткових спеціалістів.

Стенд Roll up

Мобільний стенд рол-ап являє собою металеву конструкцію зі спеціальним рекламним постером. В конструкції рол-ап мається барабан, всередині якого відбувається намотка рекламного банера в складеному стані. При розкладанні стенду розвертається і рекламний банер, який фіксується спеціальною планкою, вона, своєю чергою, утримує банер в натягнутому стані. В самій металевій конструкції передбачені металічні висувні ніжки, які надають всій мобільній конструкції стійкості. В комплект також входить сумка, в якій зберігається і переноситься виріб.

Промо стіл

Дана мобільна конструкція передбачена для проведення різних заходів, промо-акцій, дегустацій в торгових центрах, на виставках. Вони компактні та зручні в транспортуванні.

Промо столи або промо-стійки дозволяють розмістити рекламну продукцію, листівки, буклети, товари, дегустаційний матеріал, на невеликій площі. Є робочим місцем промоутера, розміщений логотип постійно нагадує споживачам про Ваш бренд.

Купити мобільні та виставкові стенди в Полтаві Ви зможете в рекламному агентстві “Реклама Маркет”, а також надрукувати рекламний банер або постер для розміщення його на мобільному стенді.

Для замовлення мобільних стендів, зв’яжіться з нашими менеджерами або залиште запит на сайті, вони перетелефонують і з радістю дадуть відповіді на всі Ваші питання.