Актуальні ціни уточнюйте у менджера

Стенд без кишень

від 950 грн/шт

Стенди без кишень використовують так само часто, як і стенд з кишенями – єдина їх різниця це вид кріплення аркуша з інформацією до нього. На стендах без кишень в ролі кріплення виступає затискач або прищіпка. Такі конструкції дуже зручні у використанні, інформація змінюється швидко та без зайвих зусиль.

Для виготовлення такого роду стендів використовують композитну або ПВХ панель, яка перетягнута плівкою, поверх цієї основи кріпляться затискачі або прищіпки. Затискачі частіше використовуються для вищезазначених композитних і пластикових стендів, а декоративні прищіпки використовуються для дерев’яних, які виготовляються методом лазерної різки та гравіювання.

Стенди без кишень можуть і не мати засобів кріплення змінної інформації, такий вид, як правило, використовують якщо нанесена інформація не змінюється, наприклад для правил техніки безпеки або правил поведінки в конкретному закладі.

Ціна стенду без кишені доступна на нашому сайті, для точного розрахунку вашого замовлення залиште заявку на нашому сайті або зв’яжіться з менеджером за телефоном.