Стенд з кишенями - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Стенд з кишенями

від 1300 грн/шт

Стенд з кишенями – найпоширеніший вид стендів. Вони дуже зручні у використанні, можуть вміщати в себе багато матеріалів, до того ж інформація в кишенях змінна.

Вони використовуються в різноманітних сферах – це куточки споживача в магазинах, стенди для шкіл, університетів і дитячих садочків, для державних установ і багато інших.

Такі конструкції також можуть використовуватись в різноманітних промо-акціях – як місце для зберігання роздаткових матеріалів.

Для виготовлення використовують композитну панель, яка перетягнута плівкою, поверх цієї основи кріпляться кишені потрібного вам формату – А5, А4 або А3. Кишені бувають двох видів – звичайні плоскі під один лист, або об’ємні кишені – наприклад для книги скарг та пропозицій.

Наші дизайнери виготовлять для вас індивідуальний макет, враховуючи всі ваші побажання, кількість кишень не обмежена і ви можете помістити їх так, як вам зручно. Вартість стенду з кишенями доступна на нашому сайті, для точного розрахунку залиште заявку на розрахунок або зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном.