Таблички для офісів - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Таблички для офісів

Табличка на кабінет100 грн/шт
Зображення - Іменні таблички на двері - РА Реклама Маркет
Іменні таблички на двері100 грн/шт
Навігаційні таблички90 грн/шт
Номерки для кабінетів60 грн/шт
Настільна табличка110 грн/шт
Табличка-вивіска на фасад350 грн/шт

Виготовлення табличок для офісів в Полтаві

Якщо ви піклуєтесь про клієнта і хочете створити йому зручну і комфортну атмосферу для відвідування Вашого підприємства, однією з головних задач є надання своїм приміщенням “стильний одяг”.

У Вас велике підприємство — розробіть маршрутизацію, для пошуку потрібного кабінету, на дверях зробіть всі офісні номерки та таблички, дотримуючись єдиної кольорової гами й форм.

Маленька фірма — оновіть свої кабінети в єдиному стилі, це, на перший погляд, маленька дія, надає велике значення для позитивного образу бренду.

Різновид у виготовленні табличок для офісу наштовхнуло нас розписати про них детальніше:

Офісна табличка на кабінет

Найчастіше виготовляються із пластику ПВХ, розміром 300х100мм, з назвою кабінету або аудиторії. Напевно найпоширеніший вид даної продукції.

Іменні таблички на двері офісу

Використовується так само як і попередній вид, тільки на двері додаються дані робітника (ПІБ і посада). Відвідувач відразу розуміє, як звернутися на ім’я з питанням або проханням.

Офісні таблички зі змінною інформацією

У таких виробах використовують пластик акрил, для виготовлення, у якому розміщується змінна інформація, наприклад ПІБ. Актуально там, де відбувається часта зміна персоналу або плинність персоналу.

Номерки для кабінетів

Без такої інформації всередині приміщення, ми всі заплутаємося в пошуку потрібного лікаря, чиновника, офісу, класу чи аудиторії.

Навігація

Також вказівники допоможуть знайти необхідні локації в офісних торгових центрах, підкажуть Вам шлях в пошуку потрібного підприємства чи товару.

Табличка настільна

Використовується коли збирається велика кількість людей, зручно для розсадження гостей на конференціях, семінарах, весіллях. Також встановлюється на столи менеджерів з ПІБ і посадою, для зручності комунікації з клієнтом

Табличка/вивіска на фасад

Такі вироби з назвою підприємства, можуть виготовлятись з різних матеріалів і цілковито різними технологіями. Бувають прості з пластику ПВХ з оклейкою плівки, із товстого акрилу з фрезеруванням букв, із композитних матеріалів або в поєднанні усіх трьох.

Замовити офісні таблички в Полтаві, Ви можете в рекламному агентстві “Реклама Маркет”. Менеджери компанії підберуть кращі варіанти виготовлення, виходячи із задач і бюджету, а дизайнери розроблять дизайн-проєкти в єдиному стилі, які прикрасять Ваше підприємство.

Даний запис також доступний на %s