Стенди для інституту - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Стенди для інституту

1800 грн/шт

Зображення - Стенди для інституту - РА Реклама Маркет

Стенди для інститутів – це інформаційні настінні конструкції з кишенями для розміщення інформації для студентів. Вони, як правило, робляться великих розмірів та розміщуються в холі будівлі біля входу.  Так студенти та абітурієнти можуть отримати всю необхідну їм інформацію – оголошення та важливі новини, розклад занять, анонси заходів. Також окремо ми виготовляємо стенди для студентських рад, за допомогою яких вони можуть доносити інформацію до учнів.

Ми виготовляємо дизайни індивідуально для кожного клієнта, або ж ви можете зробити замовлення по вже готовому шаблону. Кількість кишень і розмір стенду змінюється в залежності від ваших побажань.

Матеріал – пластик або метал на ваш вибір, як правило, для внутрішніх стендів використовують пластик за основу, зверху відбувається обклеювання плівкою з друком.

Вартість стенду для ВНЗ розраховується індивідуально залежно від розміру, кількості кишень та інших характеристик. Для розрахунку залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном.

Даний запис також доступний на %s