Куточок споживача - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Куточок споживача

Куточок покупця на 1 кишеню400 грн/шт
Куточок покупця на 2 кишені540 грн/шт
Куточок покупця на 3 кишені840 грн/шт
Куточок покупця на 4 кишені1080 грн/шт
Куточок покупця на 6 кишень2160 грн/шт
Куточок покупця на 12 кишень4920 грн/шт

Виготовлення куточка споживача в Полтаві

Куточки споживача – стенди, розміщені всередині приміщень, на яких знаходиться інформація з копіями свідоцтв про суб’єкт господарської діяльності, який займається реалізацією товарів народного споживання на даній території.

В Україні такі стенди є обов’язковими для всіх підприємств, магазинів і точок продажу. За відсутності такого атрибуту або неповної інформації в ньому, фірма несе адміністративну відповідальність.

Розміщуються куточки споживача в зручному та доступному місці, де клієнти можуть ознайомитися з розміщеною інформацією. Відповідно для іміджу підприємства такі інфо-стенди повинні мати поважний вигляд і підходити в стилістику інтер’єру або бути виготовлені в фірмовому кольорі бренду.

 Замовити куточок споживача

Виготовляється “куточок споживача” зазвичай з пластику ПВХ з наступним оформленням вініловою плівкою в кольорах і стилі компанії. Стенд може бути плоским або з додаванням бортів, які створюють вигляд об’ємної конструкції, такий виріб виглядає естетично та солідно.

На лицьовій частині куточка споживача розміщуються пластикові прозорі кармани, в яких знаходиться вся необхідна документація. Кармани можуть бути плоскі для одного аркуша, наприклад свідоцтва або об’ємні для розміщення книги скарг та пропозицій, їх кількість обмежена розмірами стенду.

Розміри стендів куточків споживача залежать від кількості необхідних карманів, а вони своєю чергою від виду діяльності підприємства і дозвільних документів.

 Список документів для куточка покупця:

  1. Закон України “Про захист прав споживачів”;
  2. Правила торгівлі — можливе розміщення не всіх, а тільки тих, які відповідають діяльності підприємства. Наприклад: “Правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями”;
  3. Копії свідоцтв про державну реєстрацію, з патентами, ліцензіями, якщо такі передбачені;
  4. Книга відгуків та пропозицій;
  5. Адреса та номер телефону органу виконавчої влади, що відповідає за захист прав споживачів.

 Придбати куточок споживача

Придбати готові вироби або замовити виготовлення “Куточка споживача” в Полтаві можна в рекламному агентстві “Реклама Маркет”. Тут Ви завжди знайдете якісну продукцію за доступною ціною. Ми відправляємо нашу продукцію у всі міста України, транспортною компанією “Нова Пошта” або зручним для Вас способом.