Адресна табличка - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Адресна табличка

Адресна табличка з пластику250 грн/шт
Адресна табличка з пластику об'ємна550 грн/шт
Адресна табличка з композитного матеріалу380 грн/шт

Виготовлення адресних табличок в Полтаві

Адресна табличка (аншлаг) – це безумовно обов’язкова частина на фасаді дому або офісної будівлі. Вуличні таблички допоможуть Вашим клієнтам знайти Вас швидко не питаючи прохожих людей і гугл карт, а також це чудовий рекламний інструмент. На аншлаг можна додати логотип вашої компанії, і навіть контактний телефон.

В деяких містах України, наприклад в Полтаві, міська влада розробила стандарт — вироби розміром 1300х300 мм, 900х210 мм, 600х140 мм, в бежево-коричневому кольорі.

Ми пропонуємо виготовлення продукції не тільки стандартних розмірів і типів, а також створюємо вироби нестандартних форм і з Вашим індивідуальним дизайном.

Також ми виготовляємо світлові адресні таблички типу лайтбокс, які будуть добре помітні як вдень, так і вночі. Світлові короби виготовляються з акрилу, ПВХ і світлодіодної стрічки всередині.

Адресна табличка з пластику

Основа — пластик ПВХ для зовнішнього використання. Фон і літери — виготовляються за допомогою вінілової плівки, яка може бути фактично будь-якого кольору. Вироби стійкі до погодних умов, не піддаються корозії, стійкі до ультрафіолетового проміння.

Адресна табличка з пластику об’ємна

Виготовляються з пластику ПВХ з додатковими бортиками, така об’ємна конструкція виглядає набагато привабливіше і завдяки своїй конструкції послугує довше. Оклейка такого коробу відбувається методом накатки різноманітних кольорів самоклеючих плівок.

Адресна табличка з композитного матеріалу

“Композит” – це популярний матеріал в рекламі, поєднання пластику та алюмінію. З нього виготовляють різноманітні рекламні конструкції. Він цупкий, довговічний з високою стійкістю до атмосферних явищ. На таку композитну панель накатують плівку різноманітних кольорів.

Таблички на будинок з назвою вулиць з 1 червня 2020 року є обов’язковим елементом для домогосподарств і адміністративних будівель. Такі вимоги діють відповідно до Правил благоустрою і методичним вимогам для проведення Всеукраїнського перепису населення. Вулична табличка дозволяє швидкій допомозі та поліціянтам швидше реагувати на звернення людей.

Професійна робота майстрів рекламного агентства “Реклама Маркет”, спеціалізоване устаткування і надійні матеріали, дозволяють виготовляти адресні таблички в Полтаві високої якості. Замовити продукцію можна прямо з сайту, менеджер зв’яжеться для уточнення деталей.