Весільні герби - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Весільні герби

Столик молодят завжди є центром зосередження уваги всіх гостей весілля. Всі звертають увагу на вишуканість нареченого та нареченої, саме тому декоратори приділяють особливу увагу цій локації на весільному святі. Крім задекорованого фону останнім часом популярність набирають так звані весільні герби – це ініціали молодят прикрашені геометричними фігурами чи вензелями. Такі герби розміщуються по центру позаду молодят. Зазвичай їх виготовляють білого або золотого кольору. На ваш смак ми можемо їх пофарбувати в будь-який з наявних фарб.

Основою для такого весільного герба слугує фанера 10 мм або 8 мм, акрил або полістерол. Це міцний матеріал, який легко закріпити на потрібному місце.

Такий вишуканий аксесуар у вигляді весільного герба однозначно прикрасить куточок молодят і додасть додаткового святкового шарму такому важливому святу.

Наші дизайнери виготовлять ваш індивідуальний макет весільного герба. Для розрахунку вартості виробу залиште заявку на сайті або зверніться до нашого менеджера за телефоном.