Топери - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Топери

Будь-яке весілля не обходиться без святкового декору, а вишенькою свята звісно є вишуканий весільний торт. Майстри кондитерського мистецтва вдаються до різноманітних фантазій і в тому числі прикрашають торти топерами.

Топер – це вирізана з акрилу чи дерева фігура або напис зі спеціальною загостреною ніжкою для фіксації на тортику. Зазвичай кондитери обожнюють акрилові топери – у нас великий асортимент різного кольору цього матеріалу: золото, срібло, білий, прозорий, чорний, кольоровий. На топері ви можете розмістити будь-що – ініціали, фігурки нареченого та нареченої та іншу весільну символіку.

Топери використовують не тільки для прикрашання торту, а також як елемент декору букета.

Ми виготовляємо їх методом лазерної різки та гравіювання, промінь лазеру вирізає необхідну вам форму з листа деревини чи акрилу відповідно до заздалегідь виготовленого макета. Тому ми можемо індивідуалізувати його за вашим бажанням. Також ми пропонуємо виготовити вам вже готові макети топерів.

На ваш вибір є декілька варіацій таких прикрас:

  • дерев’яні (з фанери чи МДФ)
  • пофарбовані дерев’яні (асортимент кольорів уточніть у менеджера)
  • акрилові білі
  • акрилові кольорові

Наш дизайнер спеціально для вас виготовить індивідуальний макет та зробить вам особливий дизайн.

Для розрахунку вартості вашого замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть менеджеру за телефоном на нашому сайті.