День вчителя та День знань - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Лазерная резка и гравировка » День вчителя та День знань

День вчителя та День знань

На свято 1 вересня ми завжди намагаємось зробити не тільки приємний, а і корисний подарунок своїм діткам та привітати вчителів з їх професійним святом. Лазерна різка та гравіювання в РА “Реклама Маркет” пропонує широкий вибір оригінальних подарунків для ваших діток: еко-лінійки з дерева, пенали з фанери та МДФ, дерев’яні обкладинки для блокнотів та щоденників, різноманітні органайзери для канцелярії та підставки для ручок та олівців.

Всі наші вироби ми виготовляємо з дерева, а за бажанням можемо додати елементи декору з акрилу. Використання цього матеріалу дозволяє не тільки дати волю фантазії та додати на них будь-які фігури, а також зробити на них індивідуальне гравіювання – і вже звичайна лінійка чи органайзер перетворюється на іменний.

Для вчителів ми пропонуємо дуже гарні органайзери з індивідуальними написами – ідеальний подарунок на професійне свято, також у нас ви зможете замовити подарункові коробки для шоколаду або ораганайзер для канцелярського приладдя з індивідуальним написом – і незабутній подарунок готовий!

Наш дизайнер спеціально для вас виготовить індивідуальний макет та зробить вам особливий дизайн.

Для розрахунку вартості вашого замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть менеджеру за телефоном на нашому сайті.