8 березня та День закоханих - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Лазерная резка и гравировка » 8 березня та День закоханих

8 березня та День закоханих

Нам всім подобається дарувати радість своїм близьким, рідним та коханим, саме тому ми так відповідально підходимо до підготовки до свят 8 березня та Дня закоханих.

Ми завжди вдаємося до купівлі різноманітних приємних дрібничок, окрім основного подарунка, аби створити справжню атмосферу свята. 

Метод лазерної різки та гравіювання дозволяє розширити площу дії вашої фантазії. Ця технологія дозволяє виготовити подарункові коробочки, еко-листівки, написи, топери, підставки та багато іншого. 

Ви можете прикрасити букет ніжним та вишуканим дерев’яним або акриловим топером з власним написом, додати до подарунка гарну дерев’яну листівку з індивідуальним гравіюванням, яка точно залишить спогади надовго, привітати колежанку з жіночим днем пляшкою смачного напою в гарній дерев’яній коробці з привітальним текстом, подарувати оригінальну фоторамку виготовлену за вашим власним дизайном – весь цей асортимент ви можете замовити на нашому сайті.

На ваш вибір різноманітні матеріали:

  • дерево
  • фарбоване дерево
  • акрил білий
  • акрил кольоровий
  • дерево з УФ-друком

Для розрахунку вартості вашого замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть менеджеру за телефоном на нашому сайті.

Даний запис також доступний на %s