Нагороди - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Нагороди

[:ua]

Призи з акрилу це завжди престижно та вишукано. Такі нагороди підходять для ідеального подарунка колезі, керівнику, близькій людині. Чудовий вибір для нагородження після змагань або конкурсів.

Ми пропонуємо на вибір декілька варіантів нагород:

  • з акрилу
  • з дерева
  • дерево комбіноване з акрилом

Для виготовлення дерев’яних кубків і нагород використовується фанера, вона може бути чистою, покритою морилкою або пофарбована. Як правило, на ній робиться гравіювання з відповідним логотипом заходу, датою та ім’ям, якщо вона призначається конкретній людині.

Також нагороди можуть бути виготовлені з чистого акрилу – частіше з прозорого з гравіюванням. На них також можна додати плівку для декоративних елементів або комбінувати з різними кольорами акрилу.

Всі ціни розраховуються індивідуально

Замовити або купити нагороду можна у нас на сайті або за телефоном.

 

[:ru]

Призы из акрила выглядят всегда престижно и изысканно. Такие награды подходят для идеального подарка коллеге, руководителю, близкому человеку. Отличный выбор для награждения после соревнований или конкурсов.

Мы предлагаем на выбор несколько вариантов наград:

  • из акрила
  • с дерева
  • дерево комбинированное с акрилом

Для изготовления деревянных кубков и наград используется фанера, она может быть чистой, покрытой морилкой или окрашена краской. Как правило на ней делается гравировка с соответствующим логотипом мероприятия, датой и именем, если она предназначается конкретному человеку.

Также награды могут быть сделаны из чистого акрила – чаще всего прозрачного с гравировкой. На них также можно добавить пленку для декоративных элементов или комбинировать с разными цветами акрила.

Все цены просчитываются индивидуально. 

Заказать или купить награду можно у нас на сайте или по телефону.

[:]