Чайні будиночки - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Чайні будиночки

Процес декорування оселі – завжди приємний та особливий момент. За допомогою різноманітних функціональних дрібничок ми не тільки створюємо особливий дизайн приміщення, а ще і полегшуємо собі життя.

Чайні будинки – одні з таких декоративних функціональних речей. Це кухонний органайзер, виготовлений з фанери або МДФ, дерев’яна вежа з отвором знизу для виймання чайних пакетиків. Дах будиночка слугує кришкою, тому ви з легкістю зможете помістити туди пакетики. Ми виготовляємо дерев’яні чайні будиночки одно- або двох вежові. Між ними також може бути перегородка – такі органайзери підходять для зберігання не тільки пакетиків чаю, а й саше з цукром або коробочки з рафінадом.

Фанерна основа чайного будинку одночасно слугує полотном для творчості. За допомогою акрилових фарб ви можете розмалювати такий будинок самостійно або з вашою дитиною і створити свій неповторний дизайн, або ж замовити фарбування одним кольором у нас (наявність кольорів уточніть у менеджера).

Зверніть увагу, що на будь-якій лазерній продукції, яка запропонована на нашому сайті ви можете замовити гравіювання, а також прибрати/додати елементи. І наш дизайнер створить для вас ваш особливий виріб з власним дизайном.

Замовити або купити чайний будинок ви можете на нашому сайті або за телефоном.