Друк на шпалерах - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Друк на шпалерах

Зображення - Друк на шпалерах Мішковина - РА Реклама Маркет
Друк на шпалерах Мішковина520 грн/м2
Зображення - Друк на шпалерах Пісок - РА Реклама Маркет
Друк на шпалерах Пісок520 грн/м2
Друк на шпалерах Полотно520 грн/м2
Зображення - Підріз шпалер - РА Реклама Маркет
Підріз шпалер10 грн м. пог
Поклейка шпалер150 грн/м2

Друк на шпалерах в Полтаві

У сьогоденні друк шпалер в Полтаві дуже популярний. В сучасній індустрії дизайну знову стали широко популярні фотошпалери, тільки тепер вибір зображень став просто величезний.

Наші домівки та офіси — це те місце, де повинно бути не тільки комфортно і зручно, але і той простір, який повинен спонукати нас до яких-небудь дій і досягнень, а іноді просто заспокоювати. Друк фотошпалер на замовлення — це якраз та галузь поліграфії, яка впорається з завданням оновлення або створення нового інтер’єру краще за все.

Друк зображення на текстурних шпалерах кардинально змінює інтер’єр не тільки вітальні або дитячої кімнати, а й обновить офіс, кімнату перемовин або хол Вашої компанії. Фактично, все обумовлено тільки фантазією.

При друку шпалер на замовлення і використанні деяких дизайнерських прийомів Ви вирішуєте одразу декілька задач. З одного боку, фотошпалери можуть візуально як підняти стелю, зробити приміщення світлішим або темнішим, так і звузити, або навпаки — розширити кімнатні стіни. А з іншого — надати приміщенню особливий і неповторний стиль або створити незвичайну атмосферу.

Друк на шпалерах в Полтаві виконується технологією широкоформатного друку на високоякісному обладнанні з високою роздільною здатністю 1440 dpi. Наша компанія використовує матеріал європейського виробника.

Це фактурний матеріал з великим вибором текстур, але основними вважаються три:

  • Мішковина
  • Пісок
  • Полотно

Ширина друку обумовлена рулоном і складає 1,33 м. Використовуються для друку на шпалерах водостійкі чорнила, що не вигорають протягом довготривалого часу експлуатації і стійки до витирання. Тому послугують вони довгий час.

Після друку готового виробу, з країв залишаються поля, які необхідно перед поклейкою обрізати. За необхідності наша компанія надає цю послугу.

Поклейка шпалер з друком відбувається точно так само, як і звичайних. Така послуга також є в нашому списку.

Зв’яжіться з менеджерами рекламного агентства “Реклама Маркет” в Полтаві, вони розкажуть про всі види продукції та допоможуть підібрати відповідну фактуру. Також з дизайнерами можна буде підібрати макет для виготовлення, оскільки зображення повинні бути з високою роздільною здатністю.