Друк на папері - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Друк на папері

Друк на папері Blue Back 115 г/м2 720 dpi120 грн/м2
Друк на папері Backlit 150 г/м2 720 dpi190 грн/м2
Друк на папері Backlit 150 г/м2 1440 dpi220 грн/м2
Постер Білборд470 грн
Постер Сітілайт360 грн
Плакат А280 грн
Плакат А1170 грн
Плакат А0225 грн
Ламінація плаката120 грн/м2

Друк на папері в Полтаві

Існує велика кількість різних способів і технологій нанесення зображення на папір, тільки широкоформатний друк дає можливість виготовити великоформатні зображення. Особливу популярність придбала в рекламній індустрії.

Високоякісне обладнання, на якому відбувається широкоформатний друк на папері в Полтаві, дозволяє виготовити якісні повнокольорові зображення. Які під час строку експлуатації будуть задовольняти максимальним вимогам.

Друк на папері Blue Back

Використовується в основному для виготовлення постерів для конструкцій білбордів, плакатів великих форматів, для оклейки великогабаритних щитів. Висока стійкість до вологи, чудова щільність, непрозорість, такий постер з надрукованим рекламним зображенням можна наклеїти на стару і він не буде просвічуватися. Строк служби зовнішніх плакатів невисокий 1-2 місяці

Друк на папері Backlit

Вологостійкий матеріал, має світлопропускаючі властивості, такі постери використовуються всередині конструкцій сітілайт або лайтбокс, також для друку плакатів від А2 до А0, невеликими тиражами, наприклад для стендів або клік систем. Чудово підходить як для зовнішнього використання, так і всередині приміщень — супермаркетів, торгових центрів, концертних площадок, конференц-залів.

Ламінування плакату

Використовується для довготривалого зовнішнього розміщення плакатів і постерів. Їх покривають додатковим шаром прозорої плівки, що захищає від потрапляння вологи та зберігає пристойний вигляд виробу.

Перевагою широкоформатного друку на папері в Полтаві серед інших способів є:

  • невисока вартість готового виробу
  • якісне зображення
  • виготовлення в короткі строки

Для розміщення плакатів всередині приміщення, зображення друкується з великою роздільною здатністю 1440 dpi, бо така реклама експонується зблизька. Вартість такого кольорового друку на папері відповідно дорожча, але картинка виглядає ідеально.

Звернувшись в рекламне агентство “Реклама Маркет”, наші менеджери проконсультують Вас, де і який друк на папері в Полтаві краще застосувати. За потребою дизайнери запропонують макети, які вигідно виділять Вас серед інших компаній. За необхідності потрапляння в колір, можемо виконати кольоропробу.