Друк на плівці - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Друк на плівці

Друк на плівці (стікери) "Добрий вечір, ми з України"(15 шт на а4)300 грн
Друк на плівці (стікери) "Все буде Україна" (15 шт на а4)300 грн
Друк на паперовій поліпропіленовій самоклейці з підрізом200 грн/м2
Друк на світловідбиваючій плівці 1440 dpi760 грн/м2
Друк на самоклеючій плівці Avery мат/глянець 1440 dpi240 грн/м2
Друк на самоклеючій плівці Китай мат/глянець 720 dpi230 грн/м2
Друк на самоклеючій плівці Китай мат/глянець 1440 dpi240 грн/м2
Друк на перфорованій плівці One Way Vision 720 dpi260 грн/м2
Друк на перфорованій плівці One Way Vision 1440 dpi270 грн/м2
Зображення - Друк на прозорій плівці мат/глянець 1440 dpi - РА Реклама Маркет
Друк на прозорій плівці мат/глянець 1440 dpi230 грн/м2
Друк на плівці з підрізом мат/глянець 1440 dpi340 грн/м2
Друк на світловідбиваючій плівці з підрізом 1440 dpi960 грн/м2
Порізка плівки380 грн/м2

Портфоліо:

Друк на плівці в Полтаві

Технологія широкоформатного друку на вінілових плівках в Полтаві, здатна виконати величезну кількість завдань в рекламній індустрії, декоруванні інтер’єрів, візуального оповіщення і навігації.

Таким способом відбувається оформлення вітрин, оклейка вікон і транспорту, щитів, вказівників, практично все, що пов’язане з зовнішньою рекламою, а також при виготовленні торгового обладнання, POS матеріалів.

Друк на самоклеючій плівці Avery

Це американський матеріал, чудова кольорова передача, стійкість до ультрафіолету зробили його найулюбленішим і найпоширенішим на нашому виробництві. З нього ми виготовляємо більшість нашої продукції.

Друк на самоклеючій плівці Китай

Якістю не набагато поступається попередній, вона трішки тонша і використовується для короткочасних рекламних кампаній 1-1,5 року. Це економічний і популярний спосіб розміщення реклами.

Друк на перфорованій плівці One Way Vision

Використовується, коли необхідно поклеїти вітрини, вікна або скло на транспорті. Має отвори та чорну підкладку, які роблять перфоровану плівку прозорою, вона не заважає огляду зовні та пропускає світло всередину приміщення.

Друк на прозорій плівці

За допомогою такого матеріалу, який клеїться на прозорі поверхні, вікна та вітрини, можна добитися особливого дизайну або стилю. При використанні білого кольору на прозорому матеріалі можна створювати прекрасні креативні рішення, але такий спосіб дорожчий.

Друк на світловідбиваючий плівці

Як її ще називають “світлоповертаюча” в основному використовується для виготовлення дорожніх знаків, рекламних щитів, вказівників. Така плівка світиться при попаданні на неї світла фар машин.

Друк з підрізом

Такий метод використовується для виготовлення різноманітних наліпок. Відбувається друк зображення з наступним вирізом по контуру. Такі наліпки мають гарний вигляд, бувають будь-яких форм, мінімальний розмір від 2 см.

Інтер’єрний друк

Таке поняття включає друк зображення з великою роздільною здатністю 1440 dpi більш екологічними фарбами. Обклеюються меблі, конструкції в інтер’єрі, розміщується всередині приміщень.

Ламінація зображення

Надруковані зображення можна заламінувати, покрити поверх ще одним прозорим шаром. Такий виріб слугуватиме довше, через те, що шар ламінату захищає від ультрафіолетових променів, а також від механічних пошкоджень, тому такий спосіб часто використовують в рекламі на транспорті.

РА “Реклама Маркет” має власний парк широкоформатного обладнання, досвідчених друкарів і майстрів з поклейки плівки. Виходячи з цього, всі роботи з друку на самоклеючій плівці в Полтаві і її поклейки можуть бути виконані в найкоротші строки. Ви отримаєте не тільки яскраве скло автомобіля або вітрини Вашого магазину, а і сервіс високої якості.

Даний запис також доступний на %s