Актуальні ціни уточнюйте у менджера

Друк на тканині

Друк на атласній тканині650 грн/м2
Друк на тканині прапора580 грн/м2
Двосторонній друк на атласій тканині1300 грн/м2
Двосторонній друк на тканині прапора1160 грн/м2
Установка люверсів на тканину5 грн/м2
Підшивка тканини10 грн/м2

Друк на тканині в Полтаві

Рекламне агентство “Реклама Маркет” робить друк на тканині сучасними способами:

  • Сублімаційний
  • Шовкотрафаретний
  • Термотрансферний

Сублімаційний друк на тканині

Цей спосіб призначений для нанесення зображення на синтетичний матеріал. Такою технологією виготовляються більшість прапорів, найпопулярніші — атласна і спеціальна тканина для прапорів. Вона може бути одно і двостороння, на якій за необхідності встановлюють металічні кільця — люверси або виконують підшивку країв.

За допомогою даного виду виготовлення досягається висока якість виробу. Таким методом можна перенести будь-яке зображення — від векторної графіки до фотографічних макетів. Через проникнення чорнил в структуру на молекулярній основі, продукція стійка до впливу ультрафіолетових променів, прасування.

Шовкотрафаретний друк на тканині

Достатньо складний процес виготовлення, через те, що для кожного кольору створюється спеціальна форма, через яку почергово переноситься фарба на виріб. В основному такий спосіб друку використовують для виготовлення продукції великими тиражами.

Термотрансферний друк на тканині

Популярний метод, головним компонентом якого є поліуретанова плівка з нанесеним на неї клеєм. Вироби виходять яскраві та кольорові, стійкі до витирання і прання. У термотрансферних плівок флекс існують до 3 десятків кольорів, враховуючи срібло і золото. Також для нанесення на тканину використовується плівка флок, яка має структуру оксамиту.

Спочатку, способом плотерної порізки з плівки вирізається необхідне зображення, яке потім під високим тиском при температурі 150-170° запікається на текстиль. Клей, що знаходиться на плівці, вбирається в пустоти текстури та назавжди закріплюється на виробі. Якщо необхідний не векторний, а повнокольоровий малюнок, то він друкується на принтері, на спеціальній плівці або папері, а після цього відбувається точно така сама процедура нанесення, яка описана вище.

Кожна технологія має ряд своїх переваг і недоліків. Звернувшись до менеджерів РА “Реклама Маркет” ви отримаєте повну і вичерпну інформацію про виготовлення виробів способом друку на тканині в Полтаві, вони підкажуть яким методом найкраще нанести зображення на текстиль, в залежності від вимог для кінцевого виробу.