[:ua]Полотна з неоновою підсвіткою в Полтаві - Реклама Маркет[:ru]Холсты с неоновой подсветкой в Полтаве - Реклама Маркет[:]
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Широкоформатная печать » Полотна з неоновою підсвіткою

Полотна з неоновою підсвіткою

Полотно з неоном 30х40 см420 грн
Полотно з неоном 30х60 см600 грн
Полотно з неоном 40х50 см700 грн
Полотно з неоном 50х60 см990 грн
Полотно з неоном 50х80 см1320 грн
Полотно з неоном 70х100 см2310 грн

Абсолютна новинка у сфері декорування офісу та оселі – це однозначно картина з неоновою підсвіткою. В той час коли звичайні картини або надруковані полотна вже набридли на допомогу приходить фантазія – ми створили для вас унікальні картини з неоновою підсвіткою, які точно вразять відвідувачів вашого офісу або магазину.

Картини з неоном створюються методом вигинання неонових трубок певного кольору відповідно до макета, після їх фіксації та підключення вони монтуються на пластикову основу. Поверх цього каркасу виготовляється дерев’яний підрамник, на який натягується полотно, виготовлене методом широкоформатного друку. Основа фіксується до підрамника і таким чином ми отримуємо готову об’ємну неонову картину.

Неонові трубки знаходяться всередині картини, на їх місці ми залишаємо спеціальну стрічку, де друк не відбувається, тож неон просвічується наскрізь через полотно надаючи картині оригінального мерехтіння. 

Ми виготовляємо картини та полотна з неоном з вашим фото або зображенням – надайте фото та вкажіть, який саме елемент ви б хотіли зробити неоновим, а наші дизайнери виготовлять для вас індивідуальний макет.

Замовити картину з неоновою підсвіткою ви можете прямо на нашому сайті або за телефонами, вказаними в розділі “Контакти”, ціна на полотно з неоном доступна в нашому інтернет-магазині.