Стікери та PR-компанія - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » БлогСтікери та PR-компанія

Стікери та PR-компанія

Що таке “стікер”?

Стікери – один з універсальних та найпопулярніших інструментів для успішних PR-кампанії, іншими словами, для просування та підвищення впізнаваності вашого бренду.

Стікери в бізнесі найчастіше використовують на початку PR-кампанії, коли важливо створити й закріпити правильний образ вашого бренду в головах потенційних клієнтів. Саме тому виготовлення стікерів завжди починають із прискіпливого створення їхнього дизайну. Важливо, щоб ваше лого, слоган або маскот на наклейці зацікавили якомога більше людей – саме так ви досягнете найбільшого поширення вашого промоматеріалу.

Як використовують стікери у PR-кампаніях

Рекламні наклейки використовують подібно до листівок – їх роздають, дарують або розігрують. Стікери стають все популярнішими, тому ви здивуєтеся, як багато людей не проти отримати такий сувенірчик з вашим лого.

Важливо, щоб ваш виріб не був перевантажений текстом – головний меседж варто вкласти в картинку, образ, що запам’ятовується, лого або впізнавану фразу.

Друк та розповсюдження яскравих наклейок допоможуть вашій компанії збільшити кількість потенційних клієнтів. Роздайте людям стікери й вони самі влаштують для вашої фірми кращу PR-кампанію!

Виготовлення стікерів

Створення стікерів – це друк на плівці з підрізом мат\глянець 1400 dpi. Кольоровий широкоформатний друк – це вид друку високої якості, який найчастіше використовують у виготовленні стікерів.

Вибір матеріалу

Паперові наклейки дешевші, проте більше схильні до фізичних та хімічних впливів зовнішнього середовища. Поліпшити їхню якість можна за допомогою ламінування – покриття матовою або глянсовою плівкою на фінальних етапах виготовлення. Так ваш виріб прослужить значно довше!

Ціна друку на вініловій плівці більша, тому функціонал у вінілових наклейок різноманітніший – через стійкість до механічних пошкоджень та впливу ультрафіолетових променів їх часто застосовують у рекламі на транспорті або магазинних вітринах.

Крім того, РекламаМаркет спеціалізується на створення шильдів – об’ємних наклейок, які також застосовуються для різноманітних PR-кампаній. Для їх створення використовують епоксидну смолу, яка подібно до ламінування, захищає продукт від пошкоджень і робить зображення чіткішим.

Як бачите, послуги широкоформатного друку не обмежуються нанесенням на один матеріал.

Фінальні етапи створення стікерів

Після того як друк завершено, самоклеюча плівка ріжеться по контуру. Так наклейки з плівки з підрізом найбільш підходять для проведення PR-кампаній, оскільки вони зручні у використанні, люди самі захочуть наклеїти стікери на свої гаджети, меблі або канцелярські товари, а отже, збільшити розповсюдження рекламної кампанії.

Замовити стікери у місті Полтава

Вартість стікерів залежить від вибраного матеріалу – це буде кольорова самоклеюча плівка для друку, папір або прозора плівка. Ознайомитись з асортиментом та купити стікери у РекламаМаркет ви можете за посиланням.