УФ друк переваги та тонкощі - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » БлогУФ друк: переваги для бізнесу

УФ друк: переваги для бізнесу

Сьогодні ультрафіолетовий друк (УФ друк переваги) – одна з найпопулярніших технологій друку, особливо для оформлення реклами, вивісок та сувенірної продукції. Своє місце на ринку технологія зайняла цілком виправдано, адже широкоформатний УФ друк надає і виробнику, і клієнтам значно більше гнучкості та зручності в роботі, ніж альтернативні види друку. По закінченню виробництва клієнт неодмінно отримує яскраві та стійкі зображення. Крім цього, широкоформатний струменевий принтер для ультрафіолетового друку є універсальним, адже здатний наносити зображення на різні поверхні. При цьому вартість УФ друку порівняно невисока, а технологія зручна для виготовлення замовлень будь-якого обсягу.

Про технологію

Ультрафіолетовий друк – це друк чорнилом, яке твердне під впливом ультрафіолетового випромінювання. Струменевий принтер наносить чорнило будь-яких CMYK кольорів, включаючи білий, а ультрафіолетова лампа відразу полімеризує фарбу.

Оскільки УФ-чорнило моментально твердне, такий друк не стирає зображення. Ця здатність УФ друку унеможливлює появу небажаних пошкоджень.

Окрім традиційної колірної гами РекламаМаркет здійснює УФ-друк на акрилі, композиті, плівці, ПВХ, дереві, пластиці, металі та дизайнерському картоні та створює повнокольоровий макет з білим кольором. Наше агентство не боїться труднощів, з якими доводиться стикатися виробнику під час друку білими УФ-чорнилами й завжди готове втілити ваші найсміливіші ідеї!

УФ друк переваги

  • Яскравість

УФ друк приваблює яскравістю і чіткістю зображень. Завдяки специфіці УФ-чорнил, прошарок фарби виглядає насиченим і не меркне. Крім того, широкий кольоровий спектр допомагає створити унікальний дизайн, що запам’ятовується. Висока якість друку (до 1440 dpi) також дозволяє передати найдрібніші деталі зображення у бажаному вигляді.

  • Стійкість

Зображення, надруковані УФ-чорнилом, довговічніші за будь-які інші. При полімеризації фарба стає стійкою до фізичних та хімічних впливів зовнішнього середовища. Такі чорнила не бояться води та високих температур, не вигорають на сонці та не стираються. Це робить УФ друк гарним рішенням для зовнішньої реклами та оформлення екстер’єрів.

  • Нанесення на будь-яку основу

УФ-чорнила можна наносити на різні поверхні, попередньо очистивши й знежиривши матеріал. Зображення буде яскравим та стійким як на плівці, так і на металі. На нашому сайті ви можете замовити повноколірний УФ друк на картоні, пластику, акрилі, дереві, металі та інших матеріалах.

  • Швидкість та надійність друку

З ультрафіолетовим друком весь цикл виробництва проходить швидше, оскільки не потрібно готувати друковані форми перед відтиском та чекати, поки виріб висохне. Як тільки УФ-чорнила тверднуть, продукція готова до використання.

Уф друк переваги та сфера застосування

Можливостей використання ультрафіолетового друку безліч.

УФ друк використовують як для візиток й брендованих ручок, так і для зовнішньої реклами. Універсальні якості дозволяють застосовувати таку друковану продукцію в інтер’єрі та в екстер’єрі. Для УФ друку не існує мінімального тиражу, тому наша агенція здатна виконати будь-який обсяг робіт, потрібний замовнику.

Як було зазначено вище, крім стандартної повноцінної палітри, УФ-друк використовує білий колір. Так, перед замовником відкривається величезний спектр креативних та незвичайних дизайнерських рішень.

На чому можна друкувати?

Вартість УФ друку

Висока якість та зручність друку, а також невисока ціна дозволяють застосовувати УФ друк для більшості завдань реклами та оформлення.

Ми пропонуємо якісний УФ друк у місті Полтава за вигідними цінами. З каталогом наших послуг з УФ друку ви можете ознайомитись за посиланням.

Також ми активно ведемо профілі в Instagram та Tiktok.

Даний запис також доступний на %s